Bazén, bazén, bazén!!!

012.JPG

Absence krytého bazénu je největším nedostatkem dobrého života ve městě Moravská Třebová. Shodlo se na tom na osmdesát účastníků středečního veřejného fóra. Občany také trápí špatný stav budov základních a mateřských škol. Problémy vzešlé ze setkání v muzeu ještě ověří únorová anketa v domácnostech.

Základní oblasti, které byly v rámci veřejného fóra města Moravská Třebová projednány a jsou součástí „Plánu zdraví a kvality života“, byly podobné, jako v minulých letech:

1. Správa věcí veřejných a územní rozvoj

2. Kvalitní životní prostředí

3. Bezpečnost ve městě, prevence

4. Doprava a mobilita

5. Zdravý životní styl, sport

6. Místní ekonomika a podnikání

7. Vzdělávání a výchova, volný čas

8. Kultura a místní tradice

9. Komunitní život – sociální oblast

Z navržených problémů ve všech oblastech pak přítomní vygenerovali deset těch pro město nejdůležitějších. Ve výstupu z letošního veřejného fóra se protentokrát v tradičním Top Ten objevily následující skutečnosti: absence krytého bazénu, špatný stav budov základních a mateřských škol, neexistující chráněné bydlení pro hendikepované, problematické parkování v Jiráskově ulici a absence klubového místa pro mladé. Více v únorovém MTZ, kde najdete také anketní lístek, na němž můžete své názory na problémy ve městě vyjádřit i vy.

PřílohaVelikost
ikona souborupanel problémů1304.44 KB
ikona souborupanel problémů2318.38 KB
Vytvořeno 22.1.2014 17:09:14 | přečteno 1568x | ernest