Blíží se začátek hlasování pro vybudování Rákosníčkova dětského hřiště

Rákosníčkovo hřiště

Již od 1. února odstartuje společnost Lidl hlasování o dalších deset Rákosníčkových hřišť. Celkem 149 měst či městských částí, v jejichž blízkosti se nachází prodejny Lidl, a Rákosníčkovo hřiště tam ještě nestojí, tak má možnost o nové hřiště soutěžit. V Pardubickém kraji mohou vyhrát Rákosníčkovo hřiště v hodnotě 1,5 milionu korun města Holice, Choceň, Chrudim, Pardubice, Vysoké Mýto a právě Moravská Třebová. Hlasování bude probíhat od 1. do 28. února 2018.

Jaké atrakce nabízí dětem hřiště se symbolem zeleného skřítka? K aktivnímu hraní mohou děti využít velkou prolézačku, pískoviště, šikmou horolezeckou stěnu, lanovou překážku, kolotoč nebo různé druhy houpaček. Klidovou zónu doplňuje klasický dětský domeček. Celé hřiště je oplocené a poskytuje dostatek laviček a zpevněnou plochu pro kočárky.

Podmínkou pro realizaci projektu je získání nejvíce hlasů ve své kategorii. Hlasování bude probíhat na webových stránkách projektu www.lidl-rakosnickova-hriste.cz a na Facebooku Lidl Česká republika www.facebook.com/lidlcesko od 1. do 28. února 2018. Každý hlasující může denně odevzdat dva platné hlasy a navíc se může zapojit i do soutěže o ceny. Na webových stránkách projektu bude možné sledovat průběžné výsledky, které budou pravidelně aktualizovány k 16. hodině. Zapojte se do hlasování i Vy!

Pokud se chcete dozvědět, jak Rákosníčkova hřiště vznikají, podívejte se na krátké video o projektu: www.youtube.com/watch?v=iekPf1L__nU&feature=youtu.be
Vytvořeno 30.1.2018 10:34:44 | přečteno 2167x | v.dokoupil