Čeká vás výměna starého kotle za nový?

kotel.jpg

Na seminář s informacemi o tzv. kotlíkových dotacích zve všechny zájemce z řad občanů krajský úřad. Podrobnosti s daty a místy konání těchto informačních besed najdete v příloze.

Pardubický kraj připravuje vyhlášení první výzvy fyzickým osobám – občanům Pardubického kraje na předkládání žádostí o tzv. kotlíkové dotace. Předmětem dotace bude výměna stávajícího starého kotle na pevná paliva za nový nízkoemisní zdroj tepla v rodinném domě. Vyhlášení výzvy se předpokládá v prosinci 2015, zahájení příjmu žádostí v lednu 2016. Před vyhlášením výzvy se v několika městech kraje uskuteční bezplatné semináře pro občany na téma kotlíkových dotací. Semináře povedou pracovníci Pardubického kraje, kteří výzvu připravují, budou přijímat a administrovat žádosti občanů a proplácet dotace.

V případě zájmu o účast není třeba se na seminář registrovat, občané si mohou vybrat, které místo a termín semináře jim vyhovuje.

Bližší informace ke kotlíkovým dotacím jsou zveřejněny na webu Pardubického kraje https://www.pardubickykraj.cz/…ikove-dotace.

Vytvořeno 19.11.2015 12:32:40 | přečteno 622x | ernest