Fotografujete? Pak můžete vyhrát zajímavé ceny!

Destinační společnost Východní Čechy vyhlásila fotografickou soutěž „Podívejte se na Pardubický kraj vaším objektivem“. Soutěže se mohou zúčastnit snímky amatérských i profesionálních fotografů.

„Až do 25. září mohou lidé posílat své fotografie východočeského regionu na e-mail fotosoutez@vychodnicechy.info nebo na CD poštou na adresu DSVČ, Jahnova 8, 530 02 Pardubice. Nejlepších deset fotografií odměníme“ vysvětlil Leoš Malina z Destinační společnosti Východní Čechy.

Minimální rozlišení zaslané digitální fotografie ve formátu JPEG musí činit 300 dpi. Je vhodné připojit k zaslaným fotografiím komentář a uvést své jméno adresu.

„Je dobré podívat se na náš kraj očima jeho obyvatel a návštěvníků. Často tak mohou vzniknout unikátní fotografie, které mají nápad a na první pohled zaujmou. Patnáct nejlepších snímků bude následně vystaveno na putovní výstavě po východních Čechách“ doplnil Miroslav Stejskal, radní Pardubického kraje zodpovědný za cestovní ruch.

Fotografická soutěž je součástí projektu Podpora rozvoje Destinační společnosti Východní Čechy, který je spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod. Více informací k fotografické soutěži najdete na www.vychodni-cechy.info.

PřílohaVelikost
ikona souboruFoto A4 bez 29 web437.83 KB
Vytvořeno 10.8.2009 7:49:19 | přečteno 357x | ernest