Hvězdy sportovního nebe za rok 2017 čekají na váš verdikt

Bez názvu

Nový rok s sebou nese vždy bilanční hodnocení předešlého období, výsledků činnosti. Anketa Sportovec roku 2017, kterou organizuje město Moravská Třebová spolu s TJ Slovan Moravská Třebová, vstoupila do nové dekády. Sportovní kluby, svazy, ale i jednotlivé fyzické a právnické osoby s trvalým bydlištěm nebo sídlem v Moravské Třebové mohou nominovat své favority na ocenění Sportovec roku 2017.
 

Kategorie: mládež do 15 let, mládež 15 - 19 let, dospělí, trenér/funkcionář a sportovní kolektiv. Písemný návrh musí obsahovat: jméno, příjmení a bydliště nominovaného; kategorie, do které je nominovaný navržen; konkrétní sportovní výsledky nebo aktivitu, které jsou podstatou návrhu, kontaktní údaje navrhovatele (jméno, příjmení, název právnické osoby, adresa, podpis). 

Návrh lze podat do 10. února 2018 poštou na adresu: Město Moravská Třebová, nám. T. G. Masaryka č. 29. Obálku označte „Sportovec roku 2017“. Elektronicky na phorackova@mtrebova.cz. Sportovní oddíly mohou hlasovat prostřednictvím TJ Slovan Moravská Třebová na adresu: l.podhorny@orcz.cz nebo ing.charvat@chas.cz

V březnu vybere odborná komise ty nejlepší, kteří se dostanou na pomyslné stupně vítězů. V březnovém zpravodaji naleznete na vkladném listě podrobný přehled osobností, kterým budete moci dát do 30. března svůj hlas. Slavnostní vyhlášení se bude konat v dubnu.


Vytvořeno 5.1.2018 13:58:09 | přečteno 577x | horackova.pavlina