Kukátko 2008 – děti si hrají

Kukátko – přehlídka malých jevištních forem žáků základních škol praktických a základních škol speciálních Pardubického kraje, které se koná ve čtvrtek 6. 11. 2008 od 9.00 - 13.00 hodin v Městském muzeu v Moravské Třebové.

Každoročně jsou ke shlédnutí divadelní vystoupení, scénky, tance apod.. K výborné atmosféře této akce přispívá zejména elán a velké nasazení jednotlivých účinkujících.

„Na třetí ročník soutěžní přehlídky malých divadelních forem Kukátko 2008 přijede do Moravské Třebové skoro 150 malých a nadšených divadelníků ze speciálních škol Pardubického a Jihomoravského kraje,“ informuje ředitelka Speciální základní školy, mateřské školy a praktické školy Pavlína Baslerová a dodala: „Potěšilo nás, že je o Kukátko takový zájem. V příštím roce ho plánujeme udělat dvoudenní i s přespáním žáků v Moravské Třebové.“

V patnácti převážně pohádkových představeních budou usilovat o přízeň odborné poroty. Víc než o šlehačkové dorty pro vítěze jde ovšem o příjemně prožitý den, přátelská setkání a báječnou náladu. Pro účastníky Kukátka je rovněž připravena mimořádná prohlídka moravskotřebovského zámku. Kukátko organizuje Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová a Kulturní služby Moravská Třebová.

Vytvořeno 5.11.2008 10:22:26 | přečteno 352x | ernest