Mládež se podělí o své vize na diskuzním fóru

mladi

Ve středu 17. dubna od 15:00 hodin ožije nádvoří moravskotřebovského zámku prvním ročníkem neformálního setkání s názvem Mladé fórum. Mladá generace studentů bude u kulatých stolů diskutovat se zástupci vedení města a spolkového života v Moravské Třebové.

Cílem Mladého fóra je získat co nejširší zpětnou vazbu k rozvoji našeho města očima mladé generace. Žáci a studenti našich škol se mohou u tematických stolů vyjádřit k jakémukoliv tématu, které je z jejich pohledu problematické a zaslouží si pozornost. Hlavním společným výsledkem z Mladého fóra bude formulace a pořadí námětů nebo přání ke zlepšení, které následně projdou ověřovací anketou. Výsledný seznam přání bude předložen k řešení zastupitelstvu města.

Témata diskuze budou zaměřena na životní styl, volný čas, školu, zaměstnání a bydlení. Garanty jednotlivých témat během diskuzního setkání budou členové spolku s názvem Žijeme Třebovou, z.s. Jiří Kvapil, Václav Dokoupil, Jiří Ježek, Jakub Zapletal, Leopold König a Josef Jílek. Pro účastníky bude připravena prohlídka výstavy na zámku, tombola a malé občerstvení. V případě špatného počasí budeme v prostorách sálu ZUŠ.

ikona souboruPOZVÁNKA

Barbora Dudíková, koordinátorka Zdravého města a MA 21


Vytvořeno 10.4.2019 9:43:35 | přečteno 1159x | v.dokoupil