Nabídněte služby přes bonusový klub!

mplogo_1.png

Dobrovolný svazek obcí Českomoravské pomezí Litomyšl, Moravská Třebová, Polička, Svitavy a Vysoké Mýto opět nabízí všem poskytovatelům služeb v turistické oblasti možnost zdarma se zapojit do slevového programu „Bonus pas“. Uzávěrka pro subjekty, které se chtějí do programu Bonus pas zapojit, je 31. května 2014.

Dobrovolný svazek obcí Českomoravské pomezí (Litomyšl, Moravská Třebová, Polička, Svitavy, Vysoké Mýto) opět nabízí všem poskytovatelům služeb v turistické oblasti možnost zdarma se zapojit do slevového programu „Bonus pas“. Program nabízí návštěvníkům možnost využít výhodných cen prostřednictvím slevové knížky a motivuje je k návštěvě zařízení poskytujících slevu. Zúčastněným subjektům pak přináší účinnou formu propagace a předpoklad zvýšeného zájmu zákazníků o jejich služby. Slevový program Bonus pas byl spuštěn v létě 2012 a v první etapě fungoval do konce roku 2013. Celkem zahrnoval 55 slev a bonusů na památkách, v muzeích a galeriích, ale také u poskytovatelů služeb z oblasti sportu, ubytování či stravování. Jejich přehled najdete na www.ceskomoravskepomezi.cz/bonus-pas-slevy. Druhá etapa bude pokrývat následující dvě turistické sezóny a bude ukončena 31. prosince 2015. Každý poskytovatel služeb, který se zapojí do programu Bonus pas, bude zdarma uveden ve slevové knížce a samozřejmě také na turistickém portálu www.ceskomoravskepomezi.cz. Slevový program bude propagován na prezentačních akcích, prostřednictvím informačních letáků a inzerce. Uzávěrka pro subjekty, které se chtějí do programu Bonus pas zapojit, je 31. května 2014. Účast v programu je zdarma. Pokud se chcete stát součástí programu nebo máte jakýkoliv dotaz, pište na e-mailovou adresu bonus@ceskomoravskepomezi.cz.

Další informace včetně podmínek pro zapojení poskytovatelů do projektu a pravidel projektu najdete na adrese www.ceskomoravskepomezi.cz/bonus-pas.

Vytvořeno 22.5.2014 8:27:29 | přečteno 466x | ernest