Našly se peníze - na chodníky a dětská hřiště

parkingMŠJiráskova

O instalaci dětského hřiště v části města Boršov a v mezibloku v horní části Čapkovy ulice rozhodla rada města. Vytvořen je také nový plán oprav chodníků. Peníze na tyto akce se našly po úpravě rozpočtu.

  • Z úspory investic původně plánovaných na akce, které nebudou v letošním roce realizovány v plném rozsahu, jsou v posledním čtvrtletí v rozpočtu města v rámci rozpočtové úpravy určeny více než tři miliony korun na rekonstrukce chodníků a místních komunikací ve správě města. Chodníky tak mohou obyvatelé Moravské Třebové v nové podobě objevit už nyní v Jiráskově ulici, chystá se oprava chodníku v ulici Alšově či dr. Janského.

    Rada města 19. 9. 2016 rozhodla také o instalaci dětských hřišť, na něž se taktéž našly prostředky po úpravě rozpočtu. Poté, kdy se zkompletuje skladba jednotlivých prvků, budou hřiště instalována v části města Boršov a v ulici Čapkova. Celková částka vyčleněná na obě hřiště je půl milionu korun.

  • Foto: Na začátek školního roku město připravilo dárek rodičům a návštěvníkům MŠ v Jiráskově ulici v podobě nového úseku parkoviště. Stálo 120 tisíc Kč (bez DPH) a technické služby je vybudovaly v horizontu několika dní.

ikona souboru066

Vytvořeno 23.9.2016 9:08:52 | přečteno 631x | dagmar.zouharova