Nemocnice zahájila provoz nového ultrazvukového přístroje

IMG 20191121 151111

Nemocnice následné péče Moravská Třebová slavnostně zahájila provoz nového ultrazvukového diagnostického přístroje, který má vysokou rozlišovací schopnost obrazu, čímž přispívá ke zvýšení kvality diagnostiky a péče o pacienty.

Slavnostního zahájení provozu nového ultrazvukového diagnostického přístroje Logiq S7 R3 proběhlo za přítomnosti hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického, představitelů odboru zdravotnictví Pardubického kraje radního pro zdravotnictví Ladislava Valta, vedoucího odboru zdravotnictví Pavla Čecha, představitelů vedení města Moravská Třebová, Nemocnice následné péče Moravská Třebová a dalších.

"Nový přístroj je jen malý dárek v porovnání s plánovanou výstavbou nové budovy nemocnice, která bude zahájena už během příštího roku," uvedl hejtman Martin Netolický. Na pořízení přístroje v hodnotě necelých 1,7 mil. Kč se podílela nejen Nemocnice následné péče Moravská Třebová, ale také Pardubický kraj, město Moravská Třebová, společnost OR - CZ a Mikroregion Moravskotřebovsko a Jevíčsko.


Vytvořeno 22.11.2019 12:57:14 | přečteno 502x | v.dokoupil