Nové informace ke kotlíkový dotacím Pardubického kraje

kotel

Odbor životního prostředí městského úřadu upozorňuje na aktuální výzvu ministerstva životního prostředí týkající se populárních dotací na kotle - nejedná se o dotační titul pro fyzické osoby!

Výzva vyhlášená dne 16. března 2017 Ministerstvem životního prostředí není podle Zdeňky Motlové z odboru ŽP MěÚ Moravská Třebová určena pro fyzické osoby, ale pro jednotlivé kraje:

Pardubický kraj vyhlásí třetí výzvu pro fyzické osoby přibližně na podzim 2017. Podrobnější informace naleznete v odkaze https://www.pardubickykraj.cz/kotlikove-dotace. Zájemcům o další výzvu kotlíkových dotací jsou zde také k dispozici další vybrané informace. V podzimní výzvě budou podporovány nové zdroje tepla - tepelná čerpadla, kotle výhradně na biomasu, plynové kondenzační kotle a automatické kombinované kotle na uhlí a biomasu. Podmínkou dotace není již realizace mikroenergetického opatření. V případě výměny starého kotle za nový zdroj tepla před vyhlášením další výzvy je nutné brát na vědomí, že se jedná pouze o „předpokládané“ informace a existuje určité riziko případné změny. Finální podmínky budou zveřejněny při samotném vyhlášení výzvy!


Vytvořeno 11.4.2017 11:05:10 | přečteno 286x | dagmar.zouharova