Pomozte osvětlit přechod pro chodce na Brněnské!

Přechod Brněnská.jpg

Hlasování, které rozhodne o investici firmy ČEZ do osvětlení přechodu pro chodce také v našem městě, můžete ovlivnit i vy. Zapojte se do veřejného rozhodování o zvýšení dopravní bezpečnosti v Moravské Třebové. Více informací naleznete dále v aktualitě a na www.cezregiony.cz.

VAŠE VOLBA je dobře zavedený a veřejností přijímaný projekt, ve kterém veřejnost volí společensky prospěšné projekty, které Skupina ČEZ následně finančně podpoří. Veřejnost hlasovala již ve třech ročnících, v posledním bylo nasbíráno téměř 70 000 hlasů. V minulých ročnících byly realizovány projekty z oblasti podpory handicapovaných, zdravotnictví, kultury, sportu, životního prostředí, volnočasových aktivit dětí a mládeže.

Navrženým tématem letošního projektu je „ČEZ osvětlí nejrizikovější přechody v České republice“.

Největší šanci na nové bezpečné osvětlení přechodu pro chodce budou mít taková města a obce, která v rámci projektu „Vaše volba 2013“ získají co největší podporu laické i odborné veřejnosti a hlasování podpoří starostové.

V Moravské Třebové byl na doporučení dopravních expertů vybrán přechod Brněnská ulice na křižovatce s ulicí Gorazdova. Hlasování bude probíhat na www.cezregiony.cz od 10. 4. 2013.

Vytvořeno 16.4.2013 20:59:45 | přečteno 476x | ernest