Prázdninová soutěž pro děti

ovečky

Turistické informační centrum Moravská Třebová se již druhým rokem stalo součástí prázdninové soutěže s Českou televizí Déčko, která je určena všem dětem ve věku do 15 let. V letošním roce se malí hrdinové vydávají hledat ovečky po celém Česku.

Vyzýváme všechny děti, které mají rádi Českou televizi Déčko, aby přišly do infocentra na náměstí, našly vylepenou samolepku symbolizující hledání oveček, a poprosily obsluhu o vydání letáčku s unikátním kódem. Ten následně děti společně s rodiči zadají na webové stránky soutěže a zjistí, které ovečky se jim podařilo najít. Pokud děti navštíví tři místa, kde se ovečky ukrývají, mohou soutěžit o skvělé ceny. Letos se soutěží o stavebnice Lego, plyšové ovečky a ovčí kvarteta.

V loňském roce do infocentra v Moravské Třebové zavítalo díky soutěži přes 400 dětí a věříme, že letošní ročník bude minimálně stejně tak úspěšný a dětem se do konce prázdnin podaří nalézt všechny ovečky, aby byly zpět do narozeninové oslavy Déčka. Oblíbený dětský kanál letos slaví již 5 let od prvního vysílání.

Kompletní informace k této soutěži se dozvíte na www.sezenteovecky.cz nebo v infocentru na náměstí T. G. Masaryka.

Vytvořeno 11.7.2018 | přečteno 326x | v.dokoupil