Přijďte si pro podpis extraligového šampiona

langhammer

Ve středu 27. června v 18:00 hodin proběhne na zimním stadionu v Moravské Třebové autogramiáda Marka Langhamera. Úspěšný odchovanec moravskotřebovského Slovanu se přijede pochlubit pohárem pro mistra extraligy ledního hokeje, který letos získal s týmem HC Kometa Brno.

Hokejový brankář má za sebou úspěšnou sportovní sezónu. Na konci roku 2017 přestoupil do Brna, se kterým ve své premiérové extraligové sezoně díky finálové výhře nad Třincem získal titul. Součástí autogramiády budou i dovednostní hry s malými hokejisty.

Čtyřiadvacetiletý rodák z Moravské Třebové v posledních šesti letech působil v týmu Medicine Hat Tigers hrající nižší zámořskou soutěž WHL. Ve dvou zápasech dokonce nahlédl také do NHL v dresu Arizony, která jej draftovala v roce 2012. „Jsme velice rádi, že se Marek po dlouhé době vrací zpátky do Moravské Třebové, kde s hokejem kdysi začínal. Dlouhodobě se snažíme, aby naši sportovci měli nejlepší možné zázemí, a věříme, že se v budoucnu dočkáme dalších úspěchů z řad našich odchovanců,“ uvedl starosta Miloš Izák.

Vytvořeno 18.6.2018 15:10:45 | přečteno 886x | v.dokoupil