Provoz očkovacího centra v Moravské Třebové zahájen

vaccine 5895477 1920

Nemocnice následné péče Moravská Třebová dne 29. března zahájila očkování proti covid-19 v přízemí polikliniky (vedle oční ambulance). Z důvodu omezeného počtu vakcín se zájemci o očkování musí nejdříve předem registrovat do rezervačního systému Ministerstva zdravotnictví ČR.

Zájemci se mohou registrovat přes rezervační systém.
Čekací doba na objednání v jednotlivých očkovacích centrech v Pardubickém kraji

Veškeré dotazy k průběhu očkování směřujte na e-mail info@nnpmt.cz, do zprávy nezapomeňte uvést vaše telefonní číslo. Další podrobnosti naleznete na webových stránkách nemocnice. Kapacita očkovacího místa je maximálně 80 zájemců denně. Očkovací tým sestavila nemocnice z řad svých zaměstnanců, za pomoci lékařů a sester působících na poliklinice. Pracovníky administrativy zabezpečil městský úřad.

Doplňující informace pro pacienty
Jestliže se Váš zdravotní stav pojí s vysokým rizikem těžkého průběhu Covid-19, můžete využít pro vstup do registru již od 24. března unikátní kód, který můžete požadovat od svého odborného lékaře (internisty, kardiologa, diabetologa, pneumologa, apod) , pomocí něhož se můžete přihlásit k očkování proti Covid-19 na stránce https://crs.mzcr.cz. Tam naleznete také informace k procesu registrace a rezervace. V přihlašovacím formuláři zaškrtnete políčko „osoba s chronickým onemocněním“ a vyberete si preferované očkovací místo. Kód má platnost do 30. dubna 2021. Na očkovací místo si přineste průkaz totožnosti a aktuální lékařskou zprávu potvrzující Vás zdravotní stav. Bez této zprávy Vám na očkovacím místě nebude umožněno očkování. Kód je určen pouze Vám, nepředávejte ho ani nesdělujte jakékoli jiné osobě. Neoprávněné nakládání s kódem, včetně jeho zveřejnění či poskytnutí neoprávněné osobě, může být postiženo podle zákona.
Vytvořeno 22.3.2021 10:58:13 - aktualizováno 1.4.2021 9:21:13 | přečteno 4349x | v.dokoupil