Rozdáváme ochranné obličejové štíty pro poskytovatele služeb

stit

Díky postupnému uvolňování preventivních opatření mohou poskytovatelé stravovacích služeb, kadeřnické a kosmetické salony, drobné provozovny, ochody a další živnosti opět zahájit svoji činnost. Až do pátku 15. května mohou požádat o vydání obličejových štítů zdarma.

„Chápeme, že vzhledem k okolnostem probíhající pandemie koronaviru může pro některé živnostníky nákup a zajištění ochranných pomůcek představovat komplikaci. Na základě dotazů jsme se proto rozhodli nákupem materiálu pro výrobu štítů na 3D tiskárnách podpořit především drobné podnikatele a živnostníky v našem městě, kteří mohou znovu otevřít provoz s povinností nosit ochranné pomůcky a dodržovat hygienická opatření,“ vysvětluje starosta Miloš Mička.

Zájemci se mohou do 15. května obrátit na adresu phorackova@mtrebova.cz, zároveň musí působit na území města Moravská Třebová. Ihned poté budou emailem informováni o termínu vyzvednutí ochranných pomůcek, které budou vydávat pracovnice Turistického informačního centra na náměstí T. G. Masaryka. Každý podnikatelský subjekt obdrží maximálně 3 ks obličejových štítů.


Vytvořeno 11.5.2020 16:22:43 | přečteno 673x | v.dokoupil