Sbírka a benefiční koncert pro město Raspenava

Moravskotřebovští občané pomáhají obyvatelům zatopených oblastí v České republice. Od 11. do 13. srpna probíhá ve vestibulu Městského úřadu v Moravské Třebové sbírka pro město Raspenava, kterou uspořádal Jiří Bárta z Moravské Třebové.

„V Raspenavě jsem se narodil. Po shlédnutí fotografií na internetu a poté, co jsem zjistil, že těmto malým obcím jde humanitární pomoc jako poslední, jsem se rozhodl jim pomoci. Děkuji také městskému úřadu, že mi vyšel vstříc a nabídl mi své prostory a pomohl s propagací akce,“ sdělil Jiří Bárta.

Lidé mohou do pátku do 15.00 hodin nosit čistící a dezinfekční prostředky, kartáče, košťata, rukavice, hadry na podlahu, repelenty, kbelíky, kanystry na vodu, igelitové pytle nebo holínky.

Součástí této akce je také benefiční koncert, který se bude konat v pátek 13. srpna od 18.00 hodin na nádvoří moravskotřebovského zámku. Vystoupí zde skupiny Proč ne band!, Do větru a Apropo. Vstupné je dobrovolné, respektive v podobě čistících a dezinfekčních prostředků. Všechny poskytnuté prostředky budou do Raspenavy dovezeny tuto sobotu. Děkujeme všem občanům, kterým není lhostejný osud lidí postižených povodněmi.

Vytvořeno 12.8.2010 13:51:29 | přečteno 388x | ernest