Soutěž o krásné okno trvá až do 23. prosince!

Vánoce14.jpg

Krášlení oken, dveří i okolí domů je spojeno s každým ročním obdobím, avšak o Vánocích slaví největší úspěchy. Město Moravská Třebová vám nyní umožní vaši snahu zúročit účastí v nově vyhlášené soutěži o nejlepší vánoční výzdobu. Více čtěte dále.

Termín: 1.-23. 12. do 12:00 hod.

2 kategorie:

  1. Nejlepší vánoční výzdoba – vyhodnocení odbornou porotou
  2. Nejoblíbenější vánoční výzdoba – soutěž na facebookovém profilu města

Výherci se mohou těšit na:

  • volné vstupenky na Městský bál
  • volné vstupenky na vybrané divadelní představení
  • dárkovou tašku s hodnotnými cenami

Pravidla soutěže:

  1. Fotografie mohou zájemci posílat na email: njakoubkova@mtrebova.cz, pjirousova@mtrebova.cz a do zpráv facebookového profilu města. Všechny fotografie vč. těch z facebooku budou vyhodnoceny odbornou porotou. Odborná porota obejde všechny domy soutěžících, zkontroluje, že uvedené fotografie odpovídají realitě a vyhodnotí nejlepší vánoční výzdobu. Odborná porota se skládá z 5 členů. Hlavními kritérii při hodnocení bude především nápaditost a originalita výzdoby.
  2. Soutěž bude probíhat také na facebookovém profilu města. Zde mohou zájemci o soutěž posílat fotografie do zpráv. Bude vytvořeno fotoalbum, zde budou uloženy všechny soutěžní fotografie se jmény autorů. V 2. kategorii vyhrává fotografie, která získá k datu 23. 12. 2014 do 12:00 nejvíce označení To se mi líbí.
  3. Fotografie musí obsahovat reálnou podobu vánoční výzdoby. Do soutěže budou zařazeny pouze fotografie s vánoční výzdobou exteriéru. Každý soutěžící společně s fotografií uvede: jméno, adresu (v případě, že doručovací adresa neodpovídá adrese vyfocené výzdoby, uvede obě).
  4. Přihlášením do této soutěže souhlasí soutěžící se zveřejněním fotografie a jména na facebookovém profilu města Moravská Třebová, webových stránkách a případně v Moravskotře­bovském zpravodaji.
Vytvořeno 22.12.2014 10:37:01 | přečteno 412x | ernest