Třebová bude turistům "prodávat" Hereret

Holiday world2013.jpg

Ve stánku Pardubického kraje - Destinační společnost Východní Čechy se na veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2013 ukáže i Moravská Třebová. V rámci sdružení měst a obcí turistické oblasti Českomoravské pomezí budou od čtvrtka 7. února představeny animované spoty „Známé i neznámé osobnosti Českomoravského pomezí“. Veletrh potrvá do neděle 10. února 2013.

Slavnostní otevření expozice je plánováno na čtvrtek 7. února 2013 v 13:30 hodin v areálu Výstaviště Praha – Holešovice, stánek VH 530. Kromě videospotů o zajímavých osobnostech hlavních měst Českomoravského pomezí (Litomyšl, Moravská Třebová, Polička, Svitavy, Vysoké Mýto) se zde ukáže nová tiskovina pro rodiny s dětmi „Pojďte s námi do pohádky“. Moravská Třebová bude na veletrhu lákat potenciální návštěvníky našeho města především na raritu nejen českých muzejních sbírek – mumii Egypťanky Hereret. Stranou pozornosti nezůstane ani projekt Cesta od renesance k baroku.

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy, je členem prestižní mezinárodní asociace veletrhů cestovního ruchu ITTFA a jeho organizátorem je Incheba Praha.

Vytvořeno 6.2.2013 21:12:26 | přečteno 392x | ernest