Tříkrálová sbírka 2021

tříkrálová sbírka

Aktuálně přijatá opatření nedovolují uskutečnit koledu v její tradiční podobě a vyjít do ulic, připravili Tři králové od 2. do 24. ledna 2021 koledu virtuální. Kasičky ale najdete také v kostelech, na obecních úřadech a ve vybraných obchodech po celém regionu Moravskotřebovska a Jevíčska a na území Velkých Opatovic a přilehlých obcí.

Vychutnejte si koledu s našimi koledníky bez ohledu na její formu. Neváhejte přispět i drobnou částkou. U příspěvků do pokladničky i při online koledě totiž platí, že KAŽDÁ KORUNA POMÁHÁ. Děkujeme za vaši štědrost.

Jak přispět?

1) ONLINE na www.trikralovasbirka.cz  Po zadání PSČ 571 01 bude příspěvek přiřazen Charitě Moravská Třebová

2) BANKOVNÍ PŘEVOD: 66008822/0800, VS: 77707017

3) DO KASIČKY V KOSTELÍCH PO MŠI SVATÉ: Moravská Třebová - farní i klášterní, Jevíčko, Městečko Trnávka, Chornice, Křenov, Jaroměřice, Boršov, Staré Město, Borotín, Biskupice, Velké Opatovice, Deštná, Roubanina

4) DO KASIČKY NA ÚŘADĚ: Moravská Třebová (oic ul. Olomoucká), Městečko Trnávka, Staré Město, Mladějov, Rychnov na Moravě, Třebařov, Dětřichov u Moravské Třebové, Gruna, Linhartice, Borušov, Útěchov (MŠ), Dlouhá Loučka, Kunčina, Jaroměřice (+ pošta), Borotín, Radkov, Rozstání, Malíkov, Skočova Lhota (u p. starostky doma), Malá Roudka, Biskupice, Janůvky (v rodině uprostřed obce), Vranová Lhota, Zadní Arnoštov, Víska u Jevíčka, Hartinkov

5) DO KASIČKY V CHARITĚ: Charita Moravská Třebová - Svitavská 44.

6) DO KASIČKY V OBCHODĚ: Moravská Třebová (Prodejny Moravec pekárny - Čs. armády, Lanškrounská, Svitavská), Jevíčko (Lékárna u Bílého anděla, Večerka Hebelka, Galanterie Jana Martínková, 1x COOP, 1x Hruška, 1x Bylinářství Harmonie), Mladějov (COOP), Roubanina, Rychnov na Moravě (COOP), Třebařov (COOP), Chornice (COOP), Boršov (COOP), Březinky, Březina, Slatina (COOP), Bělá u Jevíčka (Hruška), Úsobrno (Jednota), Bezděčí.

Letošní výtěžek poputuje na pokračování přímé pomoci potřebným rodinám a občanům z regionu, dále na nákup zdravotních pomůcek pro půjčovnu pomůcek a na rozvoj dobrovolnického centra Charity Moravská Třebová.

Sledujte, prosím, aktuální situaci a informace na webu a FB Charity, kde budou zveřejňovány novinky o koledě a prosíme o vyhlášení všemi dostupnými cestami.

https://www.mtrebova.charita.cz/

https://www.facebook.com/charita.moravskatrebova/

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte pracovíky Charity kontaktovat.

Tereza Letfusová

mobil: 733 742 157

email: tereza.letfusova@mtrebova.charita.cz

Božena Šplíchalová

mobil: 731 608 323

email: bozena.splichalova@mtrebova.charita.cz


Vytvořeno 5.1.2021 15:52:08 | přečteno 172x | v.dokoupil