Tvoříme velikonoce společně

Kraslice na zámku

Pojďte s námi společně vytvořit velikonoční atmosféru v Moravské Třebové. Na náměstí a na nádvoří zámku jsou připraveny břízky a větve, které může každý ozdobit vyfouklým malovaným vejcem upevněným na stuze, nebo jakoukoliv jinou dekorací. Na Knížecí louce můžete po skončení Velikonoc zasadit pomlázku. 

Velikonoce na náměstí

U morového sloupu jsou připraveny břízy, které můžete ozdobit velikonočními kraslicemi a dalšími dekoracemi. Fantazii se meze nekladou.

Velikonoce na zámku

Pojďte s námi společně vytvořit velikonoční atmosféru na nádvoří zámku, která potěší Vás i Vaše děti při jarní procházce městem. Vašimi doma vytvořenými výrobky ozdobte nádvoří, uděláte tím radost sobě i ostatním. Vyfouklá malovaná vejce na stuze zavěste na připravené větve, věnce či stromečky. Kraslice či zvířátka na špejli můžete zapíchnout do obilím osetých kádí. Na trávníku udělejte hnízdečka zajíčků, kuřátek, kytiček. Fantazii se meze nekladou. Jen prosíme vše s ohledem na to, aby nedošlo k poškození trávníku ani naší jedinečné kulturní památky, děkujeme.

Velikonoce na Knížecí louce

Po skončení Velikonoc můžete zasadit velikonoční pomlázku a sledovat, jak v dalších letech krásně roste. Pomlázky je možné zasadit vlevo od mostu Václava Havla, po obou stranách potoka.
IMG 2616

Vytvořeno 26.3.2021 13:11:18 | přečteno 212x | v.dokoupil