Upozornění občanům

Podle sdělení Ministerstva vnitra ČR bude v období od 4. - 8. září 2008 uskutečněn převod centrálních informačních systémů správních evidencí na vyšší verzi operačního systému a databázového prostředí. Pro občany tato skutečnost znamená, že v pátek dne 5. 9. 2008 nevyřídí na Městském úřadě v Moravské Třebové ani na žádném jiném pověřeném úřadě v České republice podání žádosti o cestovní doklad a zapsání dítěte do cestovního dokladu s biometrickými údaji.

Po dobu realizace, od 20:00 hod. dne 4. září do 6:00 hod. dne 8. září, nebude možné provádět v informačním systému evidence obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů žádné aktualizace.

Možnost dotazování do informačních systémů správních evidencí bude zachována, drobné výpadky funkčnosti však nelze vyloučit. Pro občany tato skutečnost znamená, že v pátek dne 5. 9. nevyřídí na Městském úřadě v Moravské Třebové ani na žádném jiném pověřeném úřadě v České republice podání žádosti o cestovní doklad a zapsání dítěte do cestovního dokladu s biometrickými údaji. Občan také nebude moci převzít již vyhotovený cestovní doklad s biometrickými údaji. Městský úřad rovněž nevyhotoví žadateli na počkání žádost o občanský průkaz s platností na 1 měsíc.

Žádáme proto občany o pochopení a naplánování svého požadavku na vyhotovení dokladů a případné převzetí cestovního pasu na jiný den než 5. 9.2008, aby mohl městský úřad všem plně vyhovět. Případné dotazy směřujte na telefonní číslo 461 353 111. Odbor vnitřních věcí MěÚ Moravská Třebová

Vytvořeno 1.9.2008 12:39:35 | přečteno 346x | ernest