V dubnu objednejte deratizátora

potkan-3789[1] – kopie.jpg

V dubnu se opět v městské kanalizační síti a v objektech a na plochách ve vlastnictví města provádí pravidelná ochranná deratizace. Aby byla účinná, měli by k ní přikročit i majitelé jiných než městských objektů. Ze zákona ji musí provádět podnikatelé a právnické osoby. Stejnou povinnost má ale i každý majitel rodinného domu.

Oznámení Odboru životního prostředí Městského úřadu Moravská Třebová: V průběhu měsíce dubna proběhne v městské kanalizační síti a v objektech a na plochách ve vlastnictví města znovu pravidelná speciální ochranná deratizace. Deratizaci v rámci městské kanalizace bude zajišťovat správce kanalizační sítě firma VHOS, a.s., a v objektech ve vlastnictví města budou deratizaci zajišťovat správci objektů. Aby deratizace byla znovu co nejvíce účinná na celém území města Moravská Třebová, vyzýváme též všechny majitele ostatních bytových objektů i firemních objektů a ploch k zajištění speciální ochranné deratizace s ohledem na zvýšený výskyt hlodavců (potkanů). Ze zákona ji musí provádět podnikatelé a právnické osoby. Stejnou povinnost má ale i každý majitel rodinného domu.

Pro město Moravská Třebová bude provádět speciální ochrannou deratizaci nově firma DUHA M. T., spol. s r. o., Hvězdní 202/1, Moravská Třebová. V případě, že budete mít zájem o využití služeb uvedené firmy, můžete písemně či telefonicky kontaktovat odbor životního prostředí (Ing. Báča Pavel, 461 353 047), který Váš požadavek firmě předá, nebo přímo kontaktovat firmu DUHA M. T., spol. s r. o. (Vladimír Novák 777 998 553, info@duha-mt.cz).

PřílohaVelikost
ikona souboruClanek deratizace duben 201231 KB
Vytvořeno 17.4.2012 13:16:31 | přečteno 459x | ernest