Výzva ke spolupráci na výběrovém šetření v domácnostech – Životní podmínky 2018

čsú

Český statistický úřad bude na území města Moravská Třebová, konkrétně v ulicích Olomoucká, Piaristická a Rybní, v období od 3. února 2018 do 27. května 2018 provádět statistické šetření s názvem Životní podmínky 2018. Aktivní účast občanů a jejich ochota spolupracovat je pro pracovníky ČSÚ velmi důležitá, neboť tato data nemohou získat jiným způsobem.

Jedná se o šetření, které získává informace o bydlení, pracovní aktivitě a názorech na životní podmínky domácností. Šetření probíhá každoročně a týká se území celé České republiky. Zjišťování se stejným obsahem se koná v dalších 33 evropských zemích a jeho smyslem je dlouhodobě získávat srovnatelná data o sociální situaci jejich obyvatel.

Tazatel Českého statistického úřadu se při návštěvě náhodně vybraných domácností prokáže průkazem tazatele ČSÚ a svým občanským průkazem. Oprávněnost návštěvy tazatele je možno ověřit na internetových stránkách ČSÚ v odkaze Ověření tazatele, dále na pracovišti KS ČSÚ v Pardubicích na telefonním čísle 466 743 445. Ve všech fázích zpracování je zaručena anonymita zjištěných údajů a pracovníci jsou vázáni mlčenlivostí o všech šetřených skutečnostech.

Více informací k šetření lze získat v odkaze: https://www.czso.cz/csu/vykazy/vyberove_setreni_prijmu_a_zivotnich_podminek_domacnosti.

Za spolupráci všem děkuje Krajská správa ČSÚ v Pardubicích.

Vytvořeno 30.1.2018 13:57:30 | přečteno 563x | v.dokoupil