Zavádíme efektivní služby pro občany

kalendar
Na webových stránkách města jsme zpřístupnili rozklikávací kalendář akcí, díky kterému budou akce jednotlivých spolků a organizací ve městě propagovány v kompletní podobě a dostanou se tak mezi širší okruh potenciálních návštevníků. Kalendář je k dispozici vpravo na úvodní webové stránce. 

Rozklikávací kalendář

Do jednoduchého formuláře na úvodní webové stránce města stačí zadat informace o pořadateli, charakteru a termínu akce. Do kalendáře lze vkládat také grafické soubory a pozvánky na akce.

Navigační systém pro veřejnost

Na webových stránkách města Moravská Třebová byl v polovině minulého roku zprovozněn nový navigační systém budov a kanceláří městského úřadu. U každého kontaktu na úředníka se zobrazuje ikona se zelenou šipkou, která ukazuje trasu do jeho kanceláře. Zelená šipka je přístupná z více pohledů, ať už se občan dívá na organizační strukturu úřadu, agendu potřebuji si vyřídit nebo přímo v odkazu kontakty na hlavní stránce  https://www.moravskatrebova.cz/cs/radnice/kontakty-2.html. Všude kde je uvedeno jméno úředníka, je možné toto jméno dále rozkliknout a najít další informace o jeho funkci, umístění, pracovním zařazení, emailu a telefonu.

Elektronické objednávání služeb

V zájmu zvyšování úrovně poskytovaných služeb občanům města jsme uvažovali o elektronickém objednávání podle vybraných služeb na jednotlivých odborech úřadu. Vzhledem k malému zájmu o zavedení objednávkového systému prozatím zůstaneme ve stávajícím režimu. Veřejnost může využít úředních hodin jednotlivých odborů. Pracovníci městského úřadu jsou pro řešení specifických problémů a dotazů k dispozici také na telefonu.
Václav Dokoupil, mluvčí města

Vytvořeno 26.3.2019 10:20:00 | přečteno 405x | v.dokoupil