Závod míru nejmladších

zmn

Opět po roce do města zavítá více jak 170 mladých cyklistů při 44. ročníku Závodu míru nejmladších. K závodu jsou přihlášeni cyklisté z třinácti zemí. Slavnostní zahájenís představením cyklistů a oblékání dresů vedoucích závodníků proběhne v pátek 4. září před radnicí na náměstí T. G. Masaryka v 15:30 hodin.

Po zahájení starostou města, bude proveden slavnostní start závodu. Cyklisté objedou jednou náměstí a ulicemi Čs. armády, Olomoucká pojedou na ostrý start k závodu REHAU v Linharticích. Odtud v 16:00 hodin pojedou přes Linhartice, Rozstání, Hamperk, kde je vrchařská prémie, do Moravské Třebové. Ulicemi Jevíčská, Dvorní, na Útěchov.

Pořadatelé prosí občany bydlící na trase závodu a provozovatele obchodů, aby zde v této době neparkovali auta a zásobování obchodů si zajistili mimo dobu uzavírky. V době od 15:00 do 16:15 hodin bude trasa závodu pro ostatní provoz uzavřena. Věříme, že i Vy tak přispějete k bezpečnosti cyklistů. Závod, jeho všech pět etap, lze sledovat v živém vysílání na webu: www.tjcykloklubjevicko.cz. Zde je vše o závodu, doplňkovém kulturním programu, sportovních soutěžích pro děti.

Vytvořeno 1.9.2020 15:01:57 | přečteno 341x | v.dokoupil