Získejte výhodně pozemky, byty a domy v dražbě

strážnického.JPG

Další dražba nemovitého majetku města Moravská Třebová je plánována na sobotu 14. 6. 2014 od 9:00 hodin v budově muzea. Úplné informace o nemovitostech (data prohlídek a podrobnější popis) najdete na stránkách města https://www.moravskatrebova.cz/radnice/uredni-deska/drazby-mesta.

Atraktivní pozemky za rozumnou cenu

Lokalita rodinných domů Strážnického je nejnovějším hitem bydlení v našem městě. Pro mladé rodiny, stejně jako pro lidi bydlící léta v centru, je ideálním místem pro relax na čerstvém vzduchu, přitom na dosah všech vymožeností, na které jsme zvyklí. Strážnického není satelit, dojdete sem z města pěšky, v rámci každodenního zdravého pohybu se skoro doporučuje. Na nejnovějším, a také nejkvalitnějším třebovském sídlišti nehrozí rozrůstání do neakceptovatelných rozměrů, což je dáno krajinnými specifiky. Město zde zainvestovalo pozemky pro výstavbu rodinného, ale i individuálního bydlení, z nichž drtivá většina si už našla své obyvatele, či zájemce. Na ty zbylé jejich parcely čekají, a budou nabízeny v další z dražeb nemovitého majetku města. „Důležitým faktem je, že u stavebních pozemků v této lokalitě, které budou nabízeny v dražbě dne 14. 6. 2014, jsou ceny pro nejnižší podání pod nákladovou cenou, kterou město do jejich zasíťování vynaložilo, a to ve snaze podpořit zejména mladé rodiny,“ připomíná vstřícnost města při stanovování vyvolávacích cen místostarosta Václav Mačát. Pro spokojenost, komfort a bezpečí obyvatel je kromě zasíťování také připraveno zbudování ochranného valu proti přívalovým dešťům, což svědčí o snaze města umožnit v kousku přírody pod Hamperkem bydlení se všemi potřebami.

Město má něco pro každého

Kromě moderního komfortu v domech vytvářených od prvního tahu projektantským perem dle vlastních představ, je v rámci prodejů městského nemovitého majetku dána šance na koupi i lidem, kteří preferují prověřený bytový fond.

Vytvořeno 6.6.2014 11:13:10 | přečteno 629x | ernest