Znáte někoho výjimečného napříč krajem? Nahlaste ho na cenu!

Pardubický kraj.png

Do konce října mohou občané, spolky či sdružení nominovat člověka, který se podle jejich mínění svým životem, prací či ojedinělým činem zasloužil o prezentaci Pardubického kraje. Pokud bude porotou vybrán, obdrží jedno z nových ocenění vedoucích krajských představitelů.

Krajští zastupitelé na svém jednání 10. září 2013 zahájili novou tradici, kterou bude každoroční udílení cen Pardubického kraje a medailí hejtmana Pardubického kraje. Schválením zásad pro udělování těchto ocenění se připojili k dalším krajům v naší republice, které podobné ceny udělují už několik let.

Udílet se bude:

  • Cena Zastupitelstva Pardubického kraje za zásluhy o Pardubický kraj
  • Cena Michala Rabase za záchranu života a zdraví
  • Medaile hejtmana

Navrhovateli prvních dvou cen mohou být občané, představitelé správního či jiného orgánu nebo právnické osoby spadající do území Pardubického kraje. Návrhy mohou na vyplněném formuláři (k dispozici v příloze) posílat na adresu Pardubického kraje s poznámkou: Ceny Pardubického kraje. Nominace je také možné odeslat prostřednictvím webového formuláře na stránce www.pardubickykraj.cz/…ickeho-kraje.

Návrhy bude posuzovat poradní sbor složený ze zástupců všech zastupitelských klubů. Slavnostní předávání se uskuteční na začátku roku 2014 za účasti široké veřejnosti.

V PŘÍLOZE NOMINAČNÍ FORMULÁŘ!!!!!

PřílohaVelikost
ikona souboruNominační formulář28.5 KB
Vytvořeno 22.9.2013 19:56:44 | přečteno 441x | ernest