Aktuálně vyhlášená výběrová řízení

OISM

Nabízíme pracovní příležitosti na pozicích vedoucí odboru investic a správy majetku, tiskový mluvčí města, strážník/strážnice městské policie a úředník odboru sociálních věcí a školství. Pro více podrobností kontaktujte personalistku, nebo sledujte úřední desku městského úřadu.

Vedoucí odboru investic a správy majetku

Přihlášky na pozici vedoucí odboru investic a správy majetku lze zasílat do 30. 6. 2022. Podrobnosti ikona souboruzde.

Tiskový/á mluvčí města

Přihlášky na pozici tiskový/á mluvčí města lze zasílat do 30. 6. 2022. Podrobnosti ikona souboruzde.

Úředník/ice odboru sociálních věcí a školství (OSPOD)

Přihlášky na pozici úředník odboru sociálních věcí a školství lze zasílat do 31. 5. 2022. Podrobnosti zde.

Strážník (strážnice) Městské policie Moravská Třebová

Přihlášky na pozici strážník (strážnice) Městské policie Moravská Třebová lze zasílat průběžně. Podrobnosti zde.
Vytvořeno 9.8.2021 11:06:07 - aktualizováno 11.5.2022 15:43:38 | přečteno 11802x | v.dokoupil