Aktuálně vyhlášená výběrová řízení

MT letní pano 05 výřez

Nabízíme pracovní příležitosti na pozicích ředitel Domu dětí a mládeže Moravská Třebová, úředník odboru sociálních věcí a školství a strážník/strážnice městské policie. Pro více podrobností kontaktujte personalistku, nebo sledujte úřední desku městského úřadu.

Ředitel Domu dětí a mládeže Moravská Třebová

Přihlášky na pozici ředitel Domu dětí a mládeže Moravská Třebová lze zasílat do 30. 11. 2021.
Podrobnosti zde.

Úředník odboru sociálních věcí a školství - kurátor pro dospělé

Přihlášky na pozici úředník odboru sociálních věcí a školství kurátor pro dospělé lze zasílat do 30. 11. 2021.
Podrobnosti zde.

Úředník odboru sociálních věcí a školství - sociálně-právní ochrana dětí

Přihlášky na pozici úředník odboru sociálních věcí a školství kurátor pro dospělé lze zasílat do 31. 12. 2021.

Strážník (strážnice) Městské policie Moravská Třebová

Přihlášky na pozici strážník (strážnice) Městské policie Moravská Třebová lze zasílat průběžně.
Podrobnosti zde.
Vytvořeno 9.8.2021 11:06:07 - aktualizováno 23.11.2021 9:10:02 | přečteno 6003x | v.dokoupil