Aktuálně vyhlášená výběrová řízení

VŘ DOPRAVKA

Nabízíme pracovní příležitosti na pozicích úředník odboru sociálních věcí, úředník odboru dopravy, vedoucí odboru investic a rozvoje města a vedoucí odboru majetku města a strážník městské policie. Pro více podrobností kontaktujte personalistku, nebo sledujte úřední desku.

Úředník/ice odboru dopravy

Přihlášky na pozici úředník/ice odboru dopravy lze zasílat do 15. 8. 2022. Podrobnosti zde.

Úředník/ice odboru sociálních věcí a zdravotnictví - OSPOD - doba neurčitá

Přihlášky na pozici úředník/ice odboru sociálních věcí a zdravotnictví - OSPOD lze zasílat do 22. 8. 2022. Podrobnosti ikona souboruzde.

Vedoucí odboru investic a rozvoje města

Přihlášky na pozici vedoucí odboru investic a rozvoje města lze zasílat do 15. 8. 2022. Podrobnosti ikona souboruzde.

Strážník/strážnice městské policie

Přihlášky na pozici strážník/strážnice městské policie lze zasílat průběžně. Podrobnosti ikona souboruzde.

Vedoucí odboru majetku města

Přihlášky na pozici vedoucí odboru majetku města lze zasílat do 15. 8. 2022. Podrobnosti ikona souboruzde.
Vytvořeno 9.8.2021 11:06:07 - aktualizováno 5.8.2022 10:19:44 | přečteno 15113x | v.dokoupil