Cenu města převzal Lubomír Grepl

IMG 8247

Cena města Moravská Třebová byla udělena Lubomírovi Greplovi za dlouholetou práci s moravskotřebovskou mládeží, propagaci skautingu a šíření dobrého jména města. Oficiální předání ocenění proběhlo v sobotu 21. května na skautském tábořišti Kvíčalka.

Lubomír Grepl je od roku 2000 vedoucím střediska Junák-český skaut středisko Moravská Třebová. Za více než padesát let jeho působení na tábořišti Kvíčalka šíří skautskou myšlenku, ale především tvoří pevné a přátelské vztahy. „Tábořištěm Kvíčalka prošly stovky, možná tisíce mladých lidí. Všichni mají jedno společné, každý z nich ví, kdo je to Darzí. Pro mnohé Darzí byl a je druhým otcem. Tím, kdo jim dal poprvé sekerku do ruky, přispěl dobrou radou, nebo i napomenul a dal radu do života, když to bylo potřeba,“ uvedla místostarostka Daniela Maixnerová.
Vytvořeno 24.5.2022 12:29:45 | přečteno 487x | v.dokoupil