Cyklobusy do Orlických hor 2021

1U6B9066
Euroregion Glacensis ve spolupráci s kraji Královéhradeckým a Pardubickým zajišťuje organizaci provozu cyklobusů do Orlických hor, oblasti Buková hora – Suchý vrch a Králický Sněžník. Cyklobusy zahájí sezónu v sobotu 29.5.2021 a projíždějí také přes Moravskou Třebovou.
Jízdní řád ke stažení ikona souboruzde.

Cyklobusy do turistických regionů jsou v letošním roce v provozu od 29. května do 28. září a budou jezdit opět každou sobotu a neděli, navíc také o svátcích 5. - 6. července a 28. září.

Nově je možné také odbavení papírové přestupní jízdenky QR kódem. Tímto odpadá nutnost vlastnit bezkontaktní čipovou kartu při přestupech mezi spoji. V autobusech na LCD obrazovkách uvidíte i aktuální dopravní informace. Po loňském uzavření hranic je v letošním roce v opět provozu mezinárodní linka z Nového Města přes Náchod a Polsko. V rámci vlastních spojů oproti loňskému roku došlo pouze k minimálním změnám. Jedná se zejména o úpravu jízdních řádů z důvodu uzavírek, například díky opětovné rekonstrukci komunikace v Říčkách nezajíždí cyklobus na Mezivrší, ale jede na Šerlich přes Bartošovice a Neratov. V průběhu roku se mohou objevit další uzavírky, a tak ve vlastním zájmu prosím sledujte aktuální on-line informace o spojích. K tomu Vám slouží také mobilní aplikace IDS IREDO.

Aktuální polohu spoje a případné zpoždění autobusu můžete sledovat na webu http://tabule.oredo.cz. I nadále můžete využít QR kódy na zastávkách nebo informační linku IDS IREDO.
Vytvořeno 25.5.2021 10:51:09 | přečteno 706x | v.dokoupil