Dopravní omezení v ulici Komenského

IMG E7125[1]

Z důvodu stavebních prací spojených s opravou kanalizace a demolicí objektu tržnice musí řidiči až do 1. září počítat s částečným dopravním omezením v ulici Komenského. V dílčích úsecích bude doprava svedena do jednoho jízdního pruhu. Děkujeme za trpělivost.

Úsek Lanškrounská - 9. května

V úseku mezi křižovatkou s ulicí Lanškrounská po křižovatku s ulicí 9. května budou až do 1. září zřízena vždy dvě pracovní místa v jednom jízdním pruhu, vyznačená značkami s předností v jízdě a omezením rychlsoti. Při hustším provozu bude objíždění pracovních míst řízeno pracovníky stavby. Důvodem omezení je stabilizace nevyužívané historická kanalizace, která se nachází pod komunikací a dle technického průzkumu hrozí zhroucením. Definitivní asfaltový povrch a oprava pracovních míst bude provedena během 1. týdne v září.

Úsek Svitavská - vjezd Billa

Z důvodu zajištění bezpečnosti během probíhající demolice objektu městské tržnice dojde v termínu 8. 8. - 31. 8. k dočasné uzavírce jednoho jízdního pruhu v úseku mezi křižovatkou s ulicí Svitavská a vjezdem do prodejny Billa. V sobotu 13. srpna dojde k úplné uzavírce na dobu cca 2 hodiny. Objízdná trasa bude vedena ulicemi J. K. Tyla, Nádražní a Lanškrounská.
Vytvořeno 21.7.2022 10:16:08 - aktualizováno 4.8.2022 8:41:13 | přečteno 1270x | v.dokoupil