Dubnová výzva 10 000 kroků

10000kroku fb kruh 1643971773

Město Moravská Třebová se i letos zapojilo do výzvy 10 000 kroků, kterou vyhlásila nezisková organizace Partnerství pro městskou mobilitu. Výzva probíhá po celý duben. Na trojici osob s nejvyšším počtem bodů čekají zajímavé ceny.

Připojte se a udělejte něco pro své zdraví, životní prostředí i pro druhé. Zapojte se do soutěže a poznejte krásy naší země v rámci virtuální pouti. Na 3 osoby s nejvyšším počtem bodů čekají zajímavé ceny. Vyhodnoceni budou občané s trvalým bydlištěm ve správním území obce s rozšířenou působností Moravská Třebová.

Všechny podrobnosti najdete na webových stránkách výzvy desettisickroku.cz. "Touto naší výzvou chceme rovněž podpořit politiku směřující ke snižování počtu aut ve městech. Součástí takové politiky je vytváření ideálních podmínek pro pěší a cyklisty a motivování svých spoluobčanů k tomu, aby více jezdili na kole nebo chodili pěšky," uvedl místostarosta Petr Frajvald.
Vytvořeno 29.3.2022 11:16:09 | přečteno 385x | v.dokoupil