Informace o konání mimořádného zasedání zastupitelstva

IMG E2132

Starosta města Moravská Třebová svolal mimořádné zasedání zastupitelstva s ohledem na ničivé důsledky tornáda, které se v minulém týdnu objevilo na jihu Moravy. Zastupitelé budou schvalovat poskytnutí finančního daru městysi Moravská Nová Ves za účelem odstranění následků přírodní katastrofy.

"Rozsah škod po řádění tornáda na jihu Moravy je katastrofální. V takových případech považujeme jakoukoliv pomoc za samozřejmost a proto jsme se stejně jako při povodních v roce 1997 rozhodli k přímé pomoci postiženým oblastem. Zastupitelé se mimořádně sejdou už tento čtvrtek, aby schválili finanční dar městysi Moravská Nová Ves. Chci poděkovat také všem obyvatelům našeho města za nabídku pomoci a solidarity, kterou různými způsoby v posledních dnech projevili," uvedl starosta Miloš Mička.

Termín a místo konání: Čtvrtek 1. 7. 2021 od 16:00 hodin v zasedací místnosti městského úřadu v ul. Olomoucká.

V průběhu zasedání budou dodržena tato preventivní opatření - použití ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) – respirátor, chirurgická rouška.

Navržený program

1. Zahájení

2. Zvolení ověřovatelů zápisu, návrhové komise

3. Schválení programu zasedání zastupitelstva města