Moravská Třebová zveřejňuje rozklikávací rozpočet

rozklikavaci rozpocet

Město Moravská Třebová je členem spolku Otevřená města, z.s., který podporuje pravidelné a přehledné zveřejňování informací, vstřícný přístup k občanům a zprůhlednění veřejných zakázek. V rámci projektu Cityvizor je pro veřejnost nově zpřístupněn také rozklikávací rozpočet.

„Cityvizor může využít každý, kdo se aktivně zajímá o hospodaření našeho města. Díky online rozhraní lze snadno a srozumitelně zobrazit detailní data z rozpočtu města, vč. konkrétních údajů o příjmech a výdajích v jednotlivých oblastech, nebo fakturách za konkrétní měsíce. Členové spolku Otevřená města navíc mohou využít možnosti čerpání účelových evropských dotací a kontakt s odborníky z vysokých škol a neziskových organizací,“ vysvětluje místostarostka Daniela Maixnerová.

Rozklikávací rozpočet města Moravská Třebová naleznete zde: Rozklikávací rozpočet

Díky Cityvizoru se snadno a rychle dozvíte

• Jak vypadá rozpočet a jeho plnění, které faktury a investice se k němu vážou a kdo jsou dodavatelé.
  • Které projektové a investiční akce právě probíhají, jaké prostředky jsou na ně vyhrazeny a kolik už bylo vyplaceno.
  • Nejnovější informace z úředních desek a odkazy na konkrétní dokumenty uveřejněné v Registru smluv.
Vytvořeno 19.7.2021 10:28:26 | přečteno 305x | v.dokoupil