Moravskotřebovští úředníci získali ocenění ministerstva vnitra

zpravy privetivy urad
Městský úřad Moravská Třebová se umístil na druhém místě v soutěži Přívětivý úřad Pardubického kraje 2021, kterou vyhlašuje Ministerstvo vnitra ČR. Slavnostní předávání cen se uskutečnilo 8. listopadu v Arcibiskupském paláci v Olomouci.
Přívětivý úřad je soutěží, která propaguje moderní a kvalitní služby městských úřadů. Ministerstvo hodnotí přístupnost a otevřenost úřadů, komunikaci s klienty, digitalizaci služeb a zapojování veřejnosti do věcí veřejných. „V Moravské Třebové jsme pro veřejnost k dispozici nejen v budově radnice na náměstí, ale také v budově městského úřadu v ulici Olomoucká. Zde si mohou obyvatelé nejen z našeho města vyřídit veškeré potřebné záležitosti. Děkuji za práci všem zaměstnancům úřadu, kteří svým přístupem pomáhají budovat pozitivní vztah s veřejností i v aktuální nelehké době,“ uvedla tajemnice městského úřadu Tereza Sísová.
Vytvořeno 15.11.2021 7:58:17 | přečteno 722x | v.dokoupil