Nejoblíbenějším sportovcem zvolen Tadeáš Dorazil

A7R09652

Sportovní výsledky uplynulého období se znovu promítly do populární městské ankety Sportovec roku města Moravská Třebová za rok 2020. O pořadí v jednotlivých kategoriích rozhodla odborná komise. Nejoblíbenějším sportovcem se na základě výsledků ankety veřejnosti stal mladý tenista Tadeáš Dorazil.

Vyhlášení výsledků 25. ročníku ankety Sportovec roku se konalo v úterý 29. června ve dvoraně muzea. "Sportovní odvětví prošlo kvůli různým zákazům a protiepidemickým opatřením těžkou zkouškou. O to více mě těší, že sportovci mohou opět trénovat a připravovat se na další skvělé výkony, kterými dělají radost rodičům a zároveň přispívají k reprezentaci našeho města napříč kategoriemi. Velký počet našich úspěšných krajánků jen dokazuje, že si organizace TJ Slovan Moravská Třebová dlouhodobě udržuje vysoký standard,“ uvedl během slavnostního zahájení starosta Miloš Mička. Dvouhodinový program ceremoniálu doplnilo hudební vystoupení žáků a pedagogů Základní umělecké školy Moravská Třebová. Poděkování za spolupráci při organizaci celé akce patří nejen jim, ale také společnostem OR-CZ spol. s.r.o., květinářství Weinlichovi a rodinné bistro Mamabistro.

Odborná komise ocenila přínos těchto sportovců

Kategorie mládež do 15 let

1. Tadeáš Dorazil (tenis), 2. Thea Trnková (travní lyžování), 3. Jakub Koblovský (Odznak všestrannosti, tenis)

Kategorie mládež 15-19 let