Občanské informační centrum pomáhá i s tiskem očkovacího certifikátu

oic

Zaměstnanci OIC pomáhají s registrací k očkování proti covid-19 všem osobám, které nemají internet, nebo kterým s registrací nepomůže nejbližší rodina. Nově vám také Občanské informační centrum může pomoci s tiskem očkovacího certifikátu po ukončení druhé dávky očkování.

Občané se mohou s žádostí o tisk očkovacího certifikátu obrátit přímo v budově OIC v ul. Olomoucká, nebo telefonicky na čísle 461 353 111. Pro přihlášení do systému potřebují rodné číslo, číslo občanského průkazu a telefon, který byl zadaný při registraci občana k očkování.

Občanské informační centrum již takto pomohlo s registrací k očkování stovce zájemců. K registraci na očkování zájemce potřebuje mobilní telefon, občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny.

Úřední hodiny Občanského informačního centra

Po, St 8:00-17:00 hod

Út, Čt 8:00-15:00 hod

  8:00-14:00 hod,

Vytiskout certifikát je možné i z pohodlí domova na internetové adrese https://ocko.uzis.cz/. K přihlášení opět potřebujete rodné číslo, číslo občanského průkazu a telefon, který byl zadaný při registraci občana k očkování. Na tento telefon přijde SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. Po zadání kódu se otevře stránka s informacemi o očkování a s odkazem na Očkovací certifikát.


Vytvořeno 23.6.2021 11:59:56 | přečteno 157x | v.dokoupil