Parkovací plocha v ulici Komenského

Parkovací plocha - Komenského

Na místě bývalé městské tržnice na ulici Komenského došlo v průběhu minulého týdne k provizorní úpravě plochy pomocí asfaltového recyklátu a zachovalých částí podlah po předchozí stavbě. Díky této realizaci vznikla přímo v centru města plocha, kde mohou občané zaparkovat svůj automobil, což by mělo výrazně pomoci obyvatelům města žijícím v samotném historickém centru.

„Provizorní plochou jsme místo označili především z důvodu využití asfaltového recyklátu při realizaci projektu. Velmi rád bych touto cestou apeloval na občany města a především pak na jejich ohleduplnost při parkování v místě nově vzniklé plochy pro parkování. Zároveň bych chtěl touto cestou poděkovat vedení moravskotřebovského cestmistrovství Správy a údržby silnic Pardubického kraje, že nám celou tuto úpravu ve velmi krátkém čase naprosto profesionálně pomohli zrealizovat,“ uvedl starosta Pavel Charvát.

Vytvořeno 23.11.2022 10:29:05 | přečteno 1970x | jonas.krummer