Plánované opravy komunikací

IMG 6899

V termínu od 26. července do 3. srpna budou probíhat velkoplošné opravy komunikací v ulicích Jiráskova, Palackého, Mlýnská a Boženy Němcové. Stavební práce budou spojeny s dočasným dopravním omezením, sledujte dopravní značení. Vzhledem ke špatnému technickému stavu proběhne v letošním roce také výměna kanalizace a vodovodu v ulici Nerudova.

Ulice Palackého, Jiráskova

V termínu od 26. 7. do 3. 8. dojde k dočasnému dopravnímu omezení v v ulicích Jiráskova a Palackého v úseku od křižovatky s ulicí Školní po křižovatku s ulicí J. K. Tyla. Důvodem je velkoplošná oprava poškozeného asfaltového povrchu, kterou bude na základě objednávky města Moravská Třebová provádět firma M-silnice a.s.

V termínu 26. 7. – 27. 7. bude probíhat příprava stavby a frézování vozovky. Po celou dobu zde platí zákaz parkování.

V termínu 28. 7. – 29. 7. proběhne pokládka nového asfaltového povrchu, v tomto termínu je nutné počítat s úplnou uzavírkou. Dopravní omezení potrvá po nezbytně nutnou dobu, nejpozději následující den bude úsek komunikace opět otevřen.

Dokončení opravy asfaltového povrchu v ulici Palackého bude z důvodu stavebních komplikací posunuto na středu 3. srpna. Děkujeme za pochopení.

V termínu od 27. 7. do 1. 8. dojde k dočasnému dopravnímu omezení v zadních uličkách u garáží (vedoucích rovnoběžně s ulicí Jiráskova) v úseku od křižovatky s ulicí Tyršova po křižovatku s ulicí J. K. Tyla. V termínu 27. 7. – 29. 7. bude probíhat příprava stavby a frézování vozovky. Po celou dobu zde platí zákaz parkování. Dne 1. 8. proběhne pokládka nového asfaltového povrchu, v tomto termínu je nutné počítat s úplnou uzavírkou.

Ulice Mlýnská

V termínu 26. 7. – 27. 7. dojde k dočasnému dopravnímu omezení také v ulici Mlýnská v úseku od křižovatky s ulicí Olomoucká po křižovatku s ulicí Jateční vč. Dne 26. 7. bude probíhat příprava stavby a frézování vozovky. Po celou dobu zde platí zákaz parkování. Dne 27. 7. proběhne pokládka nového asfaltového povrchu, v tomto termínu je nutné počítat s úplnou uzavírkou. Dne 27. 7. bude příjezd do areálu Stavebniny Stupka a Suroviny Smékal umožněn ulicemi Na Stráni a Jateční.

Harmonogram prací město obdrželo se zpožděním, omlouváme se občanům za případné komplikace spojené s termínem zveřejnění podrobností a dopravních omezení.

Oprava ulice Nerudova

Vzhledem ke špatnému technickému stavu proběhne v letošním roce výměna kanalizace a vodovodu v ulici Nerudova. Výměna kanalizace bude stavební firmou BS -IME X, spol. s r.o. zahájena v polovině července a potrvá tři měsíce. Po dobu stavebních prací bude provoz pro rezidenty umožněn vždy pouze v jednom jízdním pruhu. Průjezd ulicí Panenskou je z technických důvodů uzavřen. Po dobu oprav platí zákaz vjezdu autobusů k obřadní síni. Příjezd osobních vozidel ke smuteční síni bude umožněn v odpoledních hodinách v pátek po 12:00 hodině popř. v úterý po 15:00 hod, dále po předchozí dohodě. Svoz komunálního odpadu bude probíhat dle harmonogramu vždy před 7:00 hodin. Finální oprava vozovky proběhne v příštím roce.

Oprava ulice Lázeňská

Během letních prázdnin bude zahájena plánovaná rekonstrukce kanalizace, vodovodu a vozovky v části ulice Lázeňská. Přesný termín zveřejníme v Mobilním rozhlasu.

Vytvořeno 27.6.2022 16:02:19 - aktualizováno 29.7.2022 14:23:21 | přečteno 1707x | v.dokoupil