Pozvánka na Dětřichovský memoriál 2023

Dětřichovský memoriál 2023
Zveme Vás na 46. ročník Dětřichovského memoriálu, tradičního silničního běhu, s upomínkou na oběti ženského tábora z II. světové války. Termín konání ve státní svátek v pondělí 8. 5. 2023. Prezence bude probíhat na náměstí T.G. Masaryka 32/29 v Moravské Třebové, ve vstupním vestibulu radnice, v čase 8:00 - 8:45 hod.

POZOR! 

Chtěli bychom Vás informovat o 3 NOVINKÁCH:
1. Startovní čísla budou tištěná (zůstanou Vám) a se zavíracími špendlíky (vratné).
2. Měření bude probíhat čipovou technologií.
3. Prezenci realizujte předem přes odkaz (viz níže), nebo QR kód za zvýhodněné startovné 150 Kč, při registraci až na místě v den závodu za 200 Kč. Peníze budou vybírány při prezenci oproti vydávaným startovním číslům.

Přihláška na Dětřichovský memoriál 2023

QR - DM 2023

Ještě informace nejenom pro přespolní účastníky. Probíhá rekonstrukce křižovatky ulic Olomoucká, Lanškrounská, Komenského a Čs. armády, tudíž vjezd na náměstí je pouze ulicí Marxova za obchodním domem Billa a dále Hvězdní. Parkování na náměstí bude povoleno na běžně vyznačených místech.

Z důvodu rekonstrukce výše uvedené křižovatky, bude i upraven závěrečný doběh na náměstí, viz přiložená mapa s uvedenými body, kde budou stát členové pořadatelské služby. Z ulice Lanškrounská se zahne doprava na ul. K. Čapka (bod Start) a prvním průchodem vlevo (bod 1) se poběží po chodníku kolem autobusového nádraží (bod 3), až s přeběhem uzavřené silnice na ul. Komenského na chodník (bod 4) u základní školy, kde se zahne doleva kolem budovy po chodníku a následně v (bodě 5) se zahne doprava na ul. Čs. armády, která již směřuje na náměstí, kde se pro letošní rok změní směr doběhu (bod 6), po směru hodinových ručiček, aby byla vzdálenost celého závodu přibližně stejná. Cíl bude tradičně na stejném místě před radnicí.

Z důvodu rekonstrukce této křižovatky, nebudou moci na náměstí vjíždět autobusy, tak pro odvoz na start v Dětřichově, budou přistaveny na autobusové nádraží (bod 3) na přiložené mapě. Odjez je plánován na 9:00 hod., opět za přítomnosti člena pořadatelské služby.
Ponechané oblečení ze startu by zpět přivezl autobus. Opět s možností vyzvednutí na autobusovém nádraží, nebo jednáme o zapůjčení dodávky, která by Vaše věci ze startu dovezla až na náměstí k cíli.

Ještě další upozornění a to na opravy vrchního svršku komunikací ve Starém Městě i Dětřichově. Silnice je nyní místy vyfrézovaná a nevím v jakém stavu bude v den závodu.

Níže naleznete letošní propozice a mapku doběhu na náměstí.

ikona souboruPropozice závodu

Mapa doběhu na náměstí

Mapa doběhu na náměstí - DM 2023

Vytvořeno 4.5.2023 10:15:12 | přečteno 1712x | jonas.krummer