Přijímáme přihlášky do akademie začínajícího podnikání

ppink

Město Moravská Třebová pokračuje ve spolupráci s Pardubickým podnikatelským inkubátorem s cílem podpořit budoucí podnikatele ve městě i blízkém okolí. Série školení a workshopů je pro účastníky zdarma, zájemci mohou zasílat přihlášky na adresu zpravodaj@mtrebova.cz nejpozději do 15. září. Kapacita kurzu je omezena na 15 osob.

Akademie začínajícího podnikání se bude skládat z celkem 10 setkání, z toho 5 setkání prezenčně v rozsahu cca 3 hodiny a 5 online konzultací v rozsahu půl hodiny na každého člověka. Účastníci akademie kteří absolvují minimálně 3 prezenční a 2 online setkání, obdrží voucher v hodnotě 1 500 Kč na navazující služby podnikatelského inkubátoru P-PINK. Série školení a workshopů ve spolupráci s Pardubickým podnikatelským inkubátorem začíná už 13. října od 15:00 hodin v coworkingovém centru Kanclárna, kde budou probíhat veškeré prezenční aktivity.

„Chceme udělat maximum pro podporu místních podnikatelů. Jedině tak můžeme přispět ke zlepšení nabídky práce i konkurenceschopnosti města jako celku. Během setkání mohou budoucí podnikatelé konfrontovat své dotazy i zkušenosti s odbornými lektory z Pardubického podnikatelského inkubátoru. Kromě společného setkávání mohou zájemci využít i osobních konzultací a tematicky zaměřených kurzů. Podnikatelskou činnost podporujeme také díky novému coworkingovému centru, které vzniklo v součinnosti s mateřským centrem Krůček díky dotaci za vítězství v soutěži Obec přátelská rodině,“ vysvětluje místostarostka Daniela Maixnerová.

Harmonogram setkání

• 13. října 15:00 hodin – Setkání s regionálním podnikatelem, představení P-PINK
  • 20. října – Online konzultace (individuálně)
  • 27. října 15:00 hodin – Vymysli to aneb Generátor nápadů
  • 3. listopadu – Online konzultace (individuálně)
  • 10. listopadu 15:00 hodin – Nakresli to aneb Lean Canvas
  • 16. listopadu – Online konzultace (individuálně), výjimečně ve středu
  • 24. listopadu 15:00 hodin – Spočítej to aneb Byznys plán
  • 1. prosince – Online konzultace (individuálně)
  • 8. prosince 15:00 hodin – Prezentační dovednosti
  • 15. prosince – Online konzultace (individuálně)

Jak se přihlásit?

• Odeslat registrační email na adresu zpravodaj@mtrebova.cz
  • V mailu stručně vyplnit:
    • Jméno, věk, bydliště
    • Na jakou oblast je zaměřen Váš podnikatelský záměr?
    • Jaké máte zkušenosti s podnikáním?
    • Chcete podnikat přímo v regionu Moravské Třebové a okolí?

ppink

Vytvořeno 5.8.2022 8:54:04 - aktualizováno 29.8.2022 14:36:29 | přečteno 2103x | v.dokoupil