Tvoříme Moravskou Třebovou 2021 - spouštíme hlasování

HLEDÁME NÁZEV

V letošním roce město Moravská Třebová vyčlenilo 400 000 Kč na realizaci projektů, které v rámci participativního rozpočtu na území celého města navrhli sami občané. O tom, které projekty budou realizovány, mohou občané rozhodovat od 20. května až do 6. června prostřednictvím ankety Mobilního rozhlasu.

Jak hlasovat?

Svůj hlas odesílejte prostřednictvím ankety v Mobilním rozhlasu.

Vzhledem k protiepidemickým opatřením v letošním roce neproběhlo tradiční veřejné představení projektů. „Ve stanoveném termínu jsme letos přijali celkem šest návrhů a všechny po zhodnocení realizovatelnosti postoupily do finálního hlasování. O tom, které projekty skutečně dojdou do fáze realizace, mohou občané rozhodovat až do 6. června prostřednictvím online ankety v Mobilním rozhlasu,“ vysvětluje starosta Miloš Mička. Jedinou podmínkou pro hlasování je trvalé bydliště na území města. Více informací o navržených projektech najdete zde. Výsledky hlasování budou zveřejněny po sečtení všech platných hlasů.

Projekty v anketě

• Revitalizace přírodního amfiteátru na Křížovém vrchu
  • Úprava prostoru vyhlídky u Plačící Anny
  • Dokončení renovace parčíku u pomníku Boršov