Tvoříme Moravskou Třebovou 2022 – vítězné projekty

discgolf
Město Moravská Třebová i v letošním roce vyčlenilo 400 000 Kč na realizaci projektů, které v rámci participativního rozpočtu na území celého města navrhli sami občané. Celkem jsme přijali osm návrhů, ze kterých veřejnost v online anketě následně vybrala čtveřici vítězných projektů.
V online anketě prostřednictvím Mobilního rozhlasu v období od 23. května do 10. června 2022 hlasovalo celkem 387 respondentů, z toho bylo 309 hlasů platných a 78 hlasů neplatných.Mezi platné hlasy byly započítány hlasy občanů města, kteří v online anketě pravdivě a úplně vyplnili jméno, příjmení a adresu trvalého pobytu. Tyto hlasy byly následně pracovníky úřadu ověřeny v evidenci obyvatel, kde se potvrdilo, zda je hlasující občanem města. V letošním roce se v rámci participativního rozpočtu budou realizovat první čtyři projekty s nejvyšším počtem hlasů. Děkujeme všem, kteří se zapojili a pomáhají tak splečně tvořit Moravskou Třebovou.

Výsledné pořadí projektů:

1. DiscGolfPark Moravská Třebová – Etapa 1 – 118 hlasů