Tvoříme Moravskou Třebovou 2022 – zveme na představení projektů

participace

Přijďte se seznámit s návrhy projektů, které v letošním roce občané zaslali do participativního rozpočtu. Veřejné představení návrhů proběhne ve středu 18. května od 16:00 hodin v zasedací místnosti městského úřadu v ul. Olomoucká.

V letošním roce město Moravská Třebová opět vyčlenilo 500 000 Kč na realizaci projektů, které na území celého města včetně místních částí navrhnou sami občané. „Děkujeme všem občanům, kteří se aktivně zapojují a podílí se na zlepšování veřejného prostranství ve městě. Jednotlivé návrhy projektů mohou dosahovat maximálních nákladů do 100 000 Kč a o vítězném projektu rozhodnou hlasy občanů v anketě Mobilního rozhlasu, kterou spustíme během května a června,“ vysvětluje místostarostka Daniela Maixnerová.

V uplynulém roce jsme na základě vašich návrhů zahájili renovaci vyhlídky u Plačící Anny a prostoru amfiteátru na Křížovém vrchu. Již dříve bylo vybudováno workoutové hřiště, dokončena úprava parčíku u pomníku v Boršově, nebo postavena lanová pyramida pro děti v Sušicích a herní prvky dětského hřiště na návsi v Udánkách.

Kompletní pravidla participativního rozpočtu 2022 jsou k dispozici zde.

Vytvořeno 10.5.2022 13:23:53 | přečteno 482x | v.dokoupil