Tvoříme Moravskou Třebovou 2022

participace
Participativní rozpočet pokračuje i letos. Přemýšlíte o tom, jak zkrášlit vaše okolí? Chtěli byste doplnit dětské hřiště na veřejném prostranství, zasadit zeleň, instalovat lavičku nebo nové osvětlení? Návrhy projektů a případné dotazy zasílejte na adresu rozpocet@mtrebova.cz až do 31. března 2022.
Jednotlivé návrhy občanů města mohou dosahovat maximálních nákladů do 100 000 Kč. Inspiraci z loňského roku i formulář pro registraci vašeho návrhu naleznete zde.

V uplynulém roce jsme na základě vašich návrhů zahájili renovaci vyhlídky u Plačící Anny a prostoru amfiteátru na Křížovém vrchu. Již dříve bylo vybudováno workoutové hřiště, dokončena úprava parčíku u pomníku v Boršově, nebo postavena lanová pyramida pro děti v Sušicích a herní prvky dětského hřiště na návsi v Udánkách.

Pavlína Horáčková, koordinátorka Zdravého města a MA21

Vytvořeno 27.1.2022 10:33:59 - aktualizováno 30.3.2022 7:39:43 | přečteno 878x | v.dokoupil