Ulice Lanškrounská je od 1. října 2021 opět průjezdná

IMG 4422

Pardubický kraj provádí poslední dokončovací práce spojené s rekonstrukcí ulice Lanškrounská, od 1. října je opravená vozovka opět průjezdná. Prosíme řidiče aby s ohledem na probíhající práce dodržovali sníženou rychlost. Zároveň upozorňujeme na změnu umístění autobusové zastávky u vlakového nádraží.

Změna rozmístění zastávky BUS s platností od 1. října

Zastávka BUS „Rozc. žel. st.“ ve směru na Staré Město dočasně zrušena. Do odvolání budou cestující v tomto směru obsluhováni ze zastávky „Lanškrounská“, která je vzdálená 320 m ve směru do centra města.

Změna platí v souvislosti s technicky a normově nevyhovujícím dosavadním stavem nástupiště autobusové zastávky „Rozc. žel. st.“. Tento problém bude trvale vyřešen přemístěním zastávky „Rozc. žel. st.“ (pro oba směry) k dopravnímu terminálu u železničního nádraží. O přesunu budeme veřejnost včas informovat.

Celková rekonstrukce vozovky v letošním roce proběhla v úseku od křižovatky s ulicí Na Stráni po začátek části města Sušice (odbočka k Zapa beton). Investorem oprav je Pardubický kraj, stavební práce provádí společnost EUROVIA CS, a.s. Po dokončení prací proběhne výsadba stromů podél komunikace. Město Moravská Třebová souběžně s uvedenými opravami provádí rekonstrukci části chodníku poblíž křižovatky s ulicí Nádražní.

Vytvořeno 24.3.2021 13:48:17 - aktualizováno 30.9.2021 13:26:58 | přečteno 6377x | v.dokoupil