Webové stránky města v novém kabátu

web

Představujeme novou podobu webového portálu města www.moravskatrebova.cz. Kromě celkové změny grafické podoby došlo ke zvýšení přehlednosti nejvíce navštěvovaných sekcí, což návštěvníkům zjednoduší vyhledávání potřebných informací v celkové struktuře stránek.

„Cílem změny je vytvořit pro občany příjemné a přehledné prostředí, kde mohou snadno a rychle dohledat všechny aktuální informace o dění ve městě. Podkladem pro dílčí změny ve struktuře byla podrobná analýza návštěvnosti webu, zpětná vazba v rámci účasti města v soutěži o nejlepší webové stránky Zlatý erb 2020 i některé dílčí podněty přímo od občanů. Nový design zároveň koresponduje s jednotným vizuálním stylem města,“ uvádí místostarostka Daniela Maixnerová. Autorem grafických úprav je Karel Navrátil, který zvítězil v soutěži o design vyhlášené během srpna 2020. Věříme, že se vám nové webové stránky města budou líbit.
Vytvořeno 12.7.2021 15:31:03 | přečteno 109x | v.dokoupil