Zapoj se do říjnové výzvy 10 000 kroků

banner 10 K kroku

Město Moravská Třebová se zapojilo do výzvy 10 000 kroků, kterou vyhlásila nezisková organizace Partnerství pro městskou mobilitu. Zařaďte chůzi nebo běh mezi své každodenní činnosti a pojďte s námi cestou ke zdraví, výzva je pro každého.

I přesto, že chůze patří k nejpřirozenějšímu lidskému pohybu, pomalu se z našich životů vytrácí. To s sebou bohužel přináší i řadu problémů a nemocí. Výzva 10 000 kroků se to snaží napravit a svým obsahem vám nabídnout možnost, jak chůzi znovu zařadit do vašich všedních dnů. Děláte to sami pro sebe. Více o projektu

Svou účastí se zapojíte do bodovací soutěže o ceny, budete putovat po virtuální pouti a poznávat nová místa, zjistíte, kolik toho denně ujdete a poznáte své okolí. Nabídnuty vám budou i nové výzvy. Do toho všeho můžete jít samostatně, nebo to sdílet s přáteli. I takový může být váš říjen 2021 – aktivní, veselý, zdravý!

Říjnová výzva

Registrace zde

Na 3 osoby s nejvyšším počtem bodů čekají zajímavé ceny. Vyhodnoceni budou občané s trvalým bydlištěm ve správním území obce s rozšířenou působností Moravská Třebová. Aktivitu je možné v rámci výzvy monitorovat na jakémkoliv zařízení a následně ji v podobě printscreenu nahrát do svého profilu. Každý kilometr je bodově ohodnocen, přičemž je zde zohledněn věk účastníka a jeho BMI. Vítězem jsou ale všichni, kteří se zapojí do výzvy, protože „Ve zdravém těle – zdravý duch.“

Výstřižek

Vytvořeno 29.9.2021 10:28:10 | přečteno 433x | v.dokoupil