2020

Kampaně 2020:

ikona souboruSPORTOVNÍ VÍKEND BEZ AUT 2020

ikona souboruDNY BEZ ÚRAZU ONLINE:
Cílem kampaně Den bez úrazu je poukázat na možnosti prevence úrazů nebo jak se zachovat, když už se úraz stane. Zdravé město a MA21 Moravská Třebová připomíná Den bez úrazu alespoň online.
Podívejte se na výuková a zábavná videa a materiály pro školy i rodiny. Dozvíte se zde, jak funguje aplikace Záchranka, jak využít Seniorské obálky, jak se bezpečně pohybovat po vozovce a mnoho dalšího. Na stránce Bezpečné cesty si navíc děti mohou zahrát nespočet interaktivních her, které je naučí nejen základy dopravní výchovy.

Zdravé město Moravská Třebová se tradičně připojuje ke kampani Světový den bez tabáku, netradičně ONLINE. Tento den připadá každoročně na 31. května a jeho cílem je upozornit na negativní účinky užívání tabáku. Dává důraz na prevenci před tabákovým kouřem, který způsobuje onemocnění i úmrtí. Ročně na celé zemi v důsledku užívání tabáku zemře přes 5 milionu osob, ať už z důvodů přímého užívání či pasivním kouřením. Cílem kampaně je poskytnout informace široké veřejnosti o možnostech léčby a prevence rakoviny plic. Dejte si nový cíl: „OD TEĎ BEZ CIGARET“!
Podívejte se na zajímavá videa a články o závislosti na tabáku a jeho negativních účincích na lidský organismus, na tipy, jak přestat kouřit, vyrobte si s dětmi model plic nebo si prohlédněte tematický komiks.

Veřejné fórum 5.02.2020 + Beseda s občany na téma dalšího využití mlýna
ikona souboruplakát, ikona souboručlánek, ikona souboruAnketní lístek + e-Anketa zde:  https://www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/BdieTLPy
Pocitová mapa zde:  http://bit.ly/pocitMT


Vytvořeno 2.11.2021 13:37:08 | přečteno 79x | horackova.pavlina